AREM KANLICA GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Arem Kanlıca web sitesi, müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sağlayabilmek maksadıyla bazı kişisel verilerinizi (isim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Arem Kanlıca veri tabanında depolanan bu bilgiler, dönemsel kampanyalar, müşteri profillerine yönelik özel promosyonların kurgulanması ve istenmeyen e-postaların gönderilmemesine dair kullanıcı “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Arem Kanlıca bünyesinde kullanılmaktadır.

Arem Kanlıca, üyelik formları üzerinden topladığı verileri, söz konusu üyenin bilgisi olmadan veya aksi yönde bir talimatı olmaksızın, üçüncü parti şahıs ve kurumlarla hiçbir şekilde paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir sebeple ticari gaye ile kullanmamakta/satmamaktadır. Arem Kanlıca web sitesi, e-posta adresleri ve üyelik formlarında talep ettiği kişisel verilerin dışında mobil uygulama kullanımı sırasında edindiği verileri analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel bilgiler, Arem Kanlıca müşterilerine daha etkin ve kaliteli bir hizmet deneyimi yaşatmak amacı ile Arem Kanlıca iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Kullanıcılardan toplanan bilgiler, resmi makamlar talep ettiği takdirde usulüne uygun bir biçimde emredici mevzuat hükümleri gereğince, açıklama yapma zorunluğu bulunulan resmi makamlarla paylaşılacaktır. Kullanıcının web sitesine girdiği bilgileri sadece kullanıcı değiştirebilir. Başka bir kişinin bu verilere ulaşması ve kullanıcıya has bilgileri değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme ekranında talep edilen kredi kartı bilgileriniz, uygulama üzerinden hizmet satın alan kullanıcılarımızın kişisel verilerinin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Arem Kanlıca web sitesi veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu sayede ödemeye yönelik tüm işlemlerin Arem Kanlıca web sitesi ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.