TESLİMAT KOŞULLARI

KARGO&TESLİMAT

İSTANBUL İÇİ KURYE HİZMETİ :

Kurye hizmeti  Beykoz, Üsküdar, Ümraniye, Sancaktepe ve Çekmeköy ilçeleri için geçerlidir. 300 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde, kurye hizmeti ücretsizdir. Sepet tutarı 300 TL nin altında ise, kurye ücreti alıcıya aittir. Teslimat seçeneklerinde ''aynı gün kurye'' sekmesini seçtiğiniz ve hafta içi saat 15.00 a kadar vereceğiniz siparişlerde ürünler aynı gün adresinize gönderilmektedir. 15.00 dan sonra verilecek siparişler bir sonraki iş günü adresinize teslim edilecektir. Hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri saat 15,00 ya kadar verdiğiniz siparişler aynı gün teslim edilir. Hafta sonu, resmi tatil ve bayramlarda vereceğiniz siparişler, bu tatillerden sonraki ilk iş günü teslim edilir.

KARGO ÜCRETİ :

Arem Kanlıca'nın belirlediği ve internet sitesi üzerinden duyurduğu tutar ve üzeri alışverişlerde kargo ve kurye hizmetleri ücretsizdir. Arem Kanlıca'nın kargo bedava kampanyası için  belirlediği tutarın altında kalan alışverişlerde, kurye ve kargo bedeli alınmaktadır. Türkiye'nin her yerine ürün gönderimi yapmaktayız. 

TESLİMAT :

Kargo ile teslimatlarınızda; Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri verdiğiniz siparişler 24 saat içerisinde kargoya verilir. Ürünlerimiz soğuk zincir tedariği gerektirdiğinden, hafta sonu zarar görmelerini önlemek amacıyla Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri verdiğiniz siparişler, pazartesi günü kargoya verilecektir. Kurye seçeneği ile hafta içi her gün saat 15.00'ya  kadar verdiğiniz siparişler, aynı gün teslim edilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatillerde kurye teslimatı yapılmamaktadır.

 Ürününüz kargoya / kuryeye verildiği anda, mail adresinize bilgilendirme maili  ya da cep telefonunuza SMS olarak  gönderilir. Ürünün gönderimini kargo olarak seçtiyseniz, kargo takip numaranız size SMS olarak gönderilir. 

Bağlı olduğunuz kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "1 gün" içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Bir gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz  iade edilir. Ürün tüketici hatası sebebiyle bozulursa, (iade süresinin aşılması, ürün tesliminde ürün ile birlikte tüketiciye teslim edilen koruyucu ekipman olmadan iade edilmesi vs.) iade kabul edilmemektedir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Hafta sonu, bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.