Arem Kanlıca, siz değerli tüketicilerinin haklarını korumakta ve satış sonrası memnuniyetinizi en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Satın almış olduğunuz ürünler ile alakalı herhangi bir şikayetiniz olması durumunda, ürünü teslim aldığınız günden itibaren 3 gün içerisinde iletişim bilgilerimizde yer alan mail adresi, telefon numarası ya da Whatsapp destek hattı üzerinden bizimle iletişime gerecek, aşağıda belirtilen koşullar dahilinde iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Telefon ile arayarak iade talebi bildirmek istiyorsanız, Pazartesi – Cumartesi günleri arası 09.00 – 17.30 saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz. Pazar ve resmi tatil günlerinde telefon görüşmesi yapılmamaktadır. Çalışma saatleri içerisinde tarafımıza ulaşan talepler aynı gün işleme alınacak olup, çalışma saati dışında yapacağınız iade talebi, bir sonraki iş günü işleme alınacaktır.

İade sebebinizin aşağıda belirtilen koşullara uyması halinde, iade etmek istediğiniz ürünü gönderirken anlaşmalı kargo şirketine ‘Karşı Ödemeli’ olarak teslim etmeniz gerekmektedir. Böylece kargo bedeli ödemezsiniz. Ürününüzü iade ederken, ürün ile birlikte gönderilen hediye ya da promosyon ürününü de iade etmeniz gerekmektedir.

Ürünü teslim aldıktan sonra, 3 iş günü içerisinde aşağıda belirtilen koşullar dahilinde, faturası ve iade nedenini bildiren bir not ile birlikte iade edebilirsiniz.

Ürünlerin kargo sürecinde zarar görmesi durumunda, (bozulma, ezilme, kırılma vb.) ürünün teslim edildiği gün paketi bozulmadan, fotoğrafının çekilerek info@aremkanlica.com a gönderilmesi gerekir. Sadece kargo aşamasında hasarlı ulaşan ürünün iadesi kabul edilmektedir. Ürünü teslim alırken kargo görevlisi gitmeden kontrol ederek, ürünün hasarlı olması durumunda hasarlı ürünü teslim almayarak aynı kargo personeli ile geri gönderebilirsiniz. Kargoda oluşan hasar dışında, başka bir sebeple ürünün iade etmek istenmesi durumunda ürünün kargo ücreti müşteriye aittir. İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilememektedir.

İade edilen ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, ürün tarafımıza ulaştıktan sonraki 10 iş günü içerisinde geri ödemeler yapılmaktadır. Sürecin geri kalanını bankanızdan takip edebilirsiniz.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir not göndermeniz gerekmektedir.  İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.
- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargolar ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

İade edilecek ürünleri mutlaka faturası ve iade nedenini bildiren bir not ile birlikte aşağıdaki adrese gönderilmelidir. İade edilecek ürün bozulabilir ürünler kategorisinde ise, ürünleri iade edilene kadar buzdolabında bekletmeniz, ürün beraberinde gönderilen buz aküsünün 24 saat dondurucuda dondurmanız ve ürünleri içerisinde gönderdiğimiz strafor kutu ya da ısı yalıtımlı poşetin içerisinde hava almayacak şekilde paketleyerek iade etmeniz gerekmektedir.

Arem Kanlıca Gıda Ürünleri
Adres:
Anadolu Hisarı, Yeni Mahalle Mahallesi, Dr. Ömer Besim Paşa Caddesi, No : 232 Beykoz / İstanbul
Telefon: 02163083845